FURNITURE / Chairs and Stools / Desk chair 7641254
nr 764 1254
DESK CHAIR
early 20th century, wear.
Tidigt 1900-tal
Condition: slitage
SEK 200
Monday June 11 2012
at 18:12:01
10/6 12:51:32
10/6 23:01:13
150 kr